خرید مجله نی نی نبات - شماره 2 

قیمت : تومان

برند : نبات

خرید پستی مجله نی نی نبات - شماره 2 

قیمت مجله نی نی نبات - شماره 2 

برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

مجله نی نی نبات - شماره 2

شماره‌ی دوم مجله‌ی نی‌نی نبات» در اردیبهشت 1396 منتشر شد. در این شماره، شعر و قصه‌های خوبی مثل چیه و کجاست؟»، دلنگ دولونگ»، شی شی نقاشی»، دویدم و رسیدم»، اومد و اومد»، انداز ورانداز»، نی‌نی قصه پیشی»، درها» و با هم بازی» را می‌خوانید. در بخشی از پیام سردبیر نشریه نی‌نی‌ نبات» آمده است: من به آب سلام می‌کنم. به سنگ و خاک سلام می‌کنم و با آن‌ها بازی می‌کنم. من یک نی‌نی دیدم. سلام کردک. اسمم را گفتم. اسمش را پرسیدم. با هم بازی کردیم.» نی‌نی نبات نخستین مجله‌ی کودکان زیر 3 سال است که با شعر، داستان، سرگرمی، بازی و نقاشی‌های جذاب و متنوع به‌صورت تمام‌رنگی و گلاسه منتشر می‌شود و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. لاله جعفری» و ناصر کشاورز»، نویسندگان حوزه‌ی کودک به صورت مشترک کار سردبیری این مجله را بر عهده دارند.

شماره‌ی دوم مجله‌ی نی‌نی نبات» در اردیبهشت 1396 منتشر شد. در این شماره، شعر و قصه‌های خوبی مثل چیه و کجاست؟»، دلنگ دولونگ»، شی شی نقاشی»، دویدم و رسیدم»، اومد و اومد»، انداز ورانداز»، نی‌نی قصه پیشی»، درها» و با هم بازی» را می‌خوانید. در بخشی از پیام سردبیر نشریه نی‌نی‌ نبات» آمده است: من به آب سلام می‌کنم. به سنگ و خاک سلام می‌کنم و با آن‌ها بازی می‌کنم. من یک نی‌نی دیدم. سلام کردک. اسمم را گفتم. اسمش را پرسیدم. با هم بازی کردیم.» نی‌نی نبات نخستین مجله‌ی کودکان زیر 3 سال است که با شعر، داستان، سرگرمی، بازی و نقاشی‌های جذاب و متنوع به‌صورت تمام‌رنگی و گلاسه منتشر می‌شود و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. لاله جعفری» و ناصر کشاورز»، نویسندگان حوزه‌ی کودک به صورت مشترک کار سردبیری این مجله را بر عهده دارند.

تصاویر بیشتر

خرید مجله نی نی نبات - شماره 2 ارزان , مجله نی نی نبات - شماره 2 با قیمت ارزان , خرید پستی مجله نی نی نبات - شماره 2, خرید مجله نی نی نبات - شماره 2 با قیمت ,خرید مجله نی نی نبات - شماره 2 فقط ,خرید نبات مجله نی نی نبات - شماره 2 , kharid online مجله نی نی نبات - شماره 2 , kharid مجله نی نی نبات - شماره 2 arzan , qeymat مجله نی نی نبات - شماره 2 , مجله نی نی نبات - شماره 2 , تخفیف برای مجله نی نی نبات - شماره 2 , تخفیف ویژه مجله نی نی نبات - شماره 2 , مجله نی نی نبات - شماره 2 با تخفیف ویژه , خرید ویژه مجله نی نی نبات - شماره 2

کارترال نی ,نبات ,مجله ,شماره ,می‌کنم ,بازی ,نبات شماره ,نی نبات ,نی نی ,مجله نی ,شماره 2 ,گلاسه منتشر می‌شود ,شعر، داستان، سرگرمی، ,قرار می‌گیرد  لاله ,می‌گیرد  لاله جعفری»منبع

برنامه های مهم بانک مرکزی در سال ۹۹ تشریح شد

ساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل 8393

ساعت مچی عقربه ای مردانه و زنانه مدل mw

ساعت مچی ست اسکمی مدل 9098 کد03

ساعت مچی عقربه ای مردانه کد R-02

ساعت مچی عقربه ای والار کد LF1546

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه جی کی بی اس کد SN-2535-GG

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

داروهای گیاهی مرکز خرید لاستیک پیرلی تخفیف ویژه کالای ارزان مرکز مشاوره تحصیلی تهران مشاوره خنده سایت دکتر هومان شفاعی متخصص ارتودنسی در مشهد آهنگ های جدید مجنون یار گرافیک دیزاین